KUPÓN
20%

Slevový kupón 20% – flash sale na Footshop.cz

Platí na vybrané produkty

SLEVA
60%+

SLEVA 60%+ na boty a oblečení Footshop.cz

Nabídka slev větších než 60%. Vztahuje se na boty i oblečení.

Tato sleva / kupón nemá blíže specifikované podmínky

SLEVA
40%+

SLEVA 40%+ na boty a oblečení Footshop.cz

Nabídka slev větších než 40%. Vztahuje se na boty i oblečení.

Tato sleva / kupón nemá blíže specifikované podmínky

DOPRAVA
ZDARMA

Doprava ZDARMA na Footshop.cz

Získejte dopravu zdarma u Footshopu.cz nákupem nad 2500Kč

Nákup nad 2500Kč

Footshop byl založen v roce 2011, kdy bylo záměrem prodávat tenisky především skate a street značek. Okruh značek se však začal rozrůstat a začaly se prodávat i lifestylové tenisky od značek jako je Adidas, Nike, Asics… V roce 2015 se Footshop stal součástí Adidas Consortium a díky tomu dnes nabízí světoznámé tenisky z limitovaných edicí a exkluzivní kolekce. Zároveň se Footshop snaží spolupracovat i se známými médii, umělci nebo kreativními lidmi, kteří jsou zatím neobjevenými skvosty.

První kamenná prodejna fungovala v Praze, v roce 2016 se otevřela druhá prodejna za našimi hranicemi na Slovensku v Bratislavě, v roce 2018 se jednalo o třetí prodejnu až v Maďarsku v Budapešti. Internetový obchod proto můžete najít na několika doménách. Ta česká Footshop.cz vám umožní nákup originálních bot nebo oblečení s garancí stoprocentních originálních značek. Všechno zboží je skladem, a tak je vaše objednávka ihned zpracována a do druhého dne odeslána. Footshop si získal přízeň mnohých českých a slovenských raperů, DJs, umělců a milovníků umění, kteří v obchodě pravidelně nakupují. Chceš také nakoupit na Footshop.cz a ještě ušetřit? Využij aktuální nabídku slevových kuponů a promo kódů. Kuponking.cz ti dnes přinese akci, slevu, výprodej, dárek zdarma nebo poštovné zdarma. Stačí kliknout na aktuální kupon či kód a sleva je tvoje.

Footshop.cz

Footshop.cz je internetový obchod s dámskou pánskou i dětskou obuví, oblečením a doplňky. Nakupovat online můžete boty nejrůznějších stylů světoznámých sportovních značek jako Adidas, Nike, Puma, Reebook nebo streetových značek jako například Vans. Přesto, že je Footshop zaměřený primárně na obuv, najdete v nabídce i oblečení nebo doplňky. Kuponking.cz vám umožňuje nakoupit online na Footshop.cz s kuponem na slevu nebo promo kódem a ušetřit. Využijte aktuální nabídku nejen pro kódy a kupony, ale i slevy, akce a výprodeje!