Až 90%

Slevy na knihy od Dobrovského až 90%

Tato sleva / kupón nemá blíže specifikované podmínky

Obchod byl založen jako rodinné knihkupectví, kterou rodina prokládá faktem, že lásku ke čtení májí v krvi. Historie knihkupectví Knihy Dobrovský se píše někdy v roce 1990, kdy se na Pankráci rozbalil stolek a začali se prodávat první knížky. Od jednoho stolku s knihami se knihkupectví rozrostlo na 32 prodejen po celé České republice, ale pořád se prezentují jako rodinná firma.

Knihy Dobrovský pořádají nejrůznější akce pro čtenáře a milovníky literatury jako například autorská čtení, besedy, autogramiády atd. Na webu můžete také narazit na blog, který obsahuje aktuality a novinky ze světa literatury, recenze, zajímavosti, soutěže a jiné zajímavé články nejen o knihách a příbězích, ale také rozhovory s autory apod.

Internetový obchod KnihyDobrovsky.cz je ověřen zákazníky a na Heurece ho doporučuje 98 % zákazníků. V roce 2017 získal ocenění ceny kvality SHOPROKU ve dvou kategoriích: Zábava a volný čas, Knihy a e-čtení.

Internetové knihkupectví KnihyDobrovsky.cz nabízí především papírové knihy, audioknihy a e-knihy, které se dělí do několika kategorií: světová beletrie, česká a slovenská beletrie, detektivky a thrillery, odborná literatura, rozvoj osobnosti, kuchařky, cestování… Můžete zde nakoupit i hry pro děti a dospělé, filmy, papírenské a školní potřeby, doplňky a dárky (např. stírací mapy, svíčky a vůně do auta atd.). Ať už si vyberete cokoli, nezapomeňte využít kupony na slevu a promo kódy, které vám poskytnou akci, slevu, výprodej. Stačí kliknout na aktuální kód, kupon, slevu, výprodej… Nakupte a ušetřete s Kuponking.cz!

Knihy Dobrovsky

Knihy Dobrovský asi není potřeba ani představovat. Knihkupectví, v kterém si můžete vybrat z několika literárních žánrů ať už jde o knihu tištěnou, elektronickou nebo audioknihu. Skladem je až sedmdesát tisíc dostupných titulů. Dále jsou v nabídce hry, filmy, papírenské zboží, doplňky a dárky. Knihy Dobrovský mají v rámci České republiky 32 prodejen, kde si vaši objednávku můžete vyzvednou zdarma nebo můžete využít naše kupony a kódy třeba právě pro dopravu zdarma až k vám domů. Sledujte také jiné slevové kupony a promo kódy díky kterým můžete na KnihyDobrovsky.cz získat slevu a ušetřit.