SLEVA
AŽ 90%

SLEVY až 90% na zboží u Stoklasy

Nabídka zlevněného zboží u stoklasy. Získejte slevu až 90%.

Tato sleva / kupón nemá blíže specifikované podmínky

DOPRAVA
ZDARMA

Doprava ZDARMA na Stoklasa.cz

Sleva platí při nákupu nad 4 000 Kč.

Nákup za více než 4000Kč

 

Stoklasa se pyšní třinácti prodejnami na území České republiky, kde si můžete přijít vybrat zboží nebo nechat zaslat balíček z e-shopu. Kamenné obchody najdete v Brně, Olomouci, Opavě, Ostravě, Praze a Zlíně.

Na srovnávači Heuréka jsou pro Stoklasa.cz přes tisíce pozitivních recenzí, což značí 98% spokojenost všech zákazníků. Díky tomu se společnost může také chlubit certifikátem Ověřeno zákazníky. Další ocenění patří Stoklasa.cz za vítězství v anketě Heureka ShopRoku 2017 v kategorii Galanterie.

Web Stoklasa.cz se snaží být každodenní inspirací ať už pro nakupující nebo sledující sociálních sítí jako Facebook, Instagram, Pinterest… Stoklasa pravidelně zveřejňuje vlastní inspirační fotky s tipy, nápady a návody. V internetovém obchůdku narazíte na kategorii ‚Zprávy, rozhovory, aktuality‘, kde najdete nejnovější trendy a aktuality, kterých můžete právě teď využít nejen v rámci internetového obchodu. Další zábavnou kategorií jsou ‚Tipy pro Vás‘, kde najdete nové postupy nápady nebo konkrétní návody, jak si zhotovit například lapač snů nebo Buddha náramek. Stoklasa provozuje další stránky pro inspiraci, jsou jimi stoklasa-trendy.cz a koralky.stoklasa.cz, kde najdete právě fotky i videa s návody nebo nápady na zhotovení nejrůznějších trendy věciček.

Stoklasa.cz má aktuálně skladem více než 28 tisíc položek zboží a jejich variant, takže zaručuje vysokou rychlost dodání až do vašich rukou. Nakupte na Stoklasa.cz ještě dnes a získejte slevu nebo dopravu zdarma s promo kódy a kupony na slevu. Stačí kliknout na slevový kupon, promo kód, akci, slevu nebo výprodej, který chcete využít.

Stoklasa.cz

Stoklasa je textilní galanterií nabízející zboží nejen v oddělení textilní galanterie, ale také výtvarné a kreativní potřeby, dekorace, bižuterii a módní doplňky. Velkoobchod i maloobchod Stoklasa je stabilní společností s dlouholetou historií a na trhu se objevuje mezi expandujícími firmami. Ať už si vyberete z kategorie textilní galanterie, látek, kreativních potřeb, korálků, dekorací, bižuterie nebo módních doplňku, ušetříte s našimi slevovými kupony. Stačí využít aktuální nabídku Kuponking.cz pro Stoklasa.cz a kliknout na slevový kupon, promo kód, slevu, akci nebo výprodej, který vás zajímá a chcete jej využít.