SLEVA
až 75%

Aktuální slevy na Krasa.cz

Tato sleva / kupón nemá blíže specifikované podmínky

DÁREK
ZDARMA

Dárek zdarma k objednávce na Krasa.cz

Vyberte si dárek zdarma k vaší objednávce na Krása.cz

Tato sleva / kupón nemá blíže specifikované podmínky

DOPRAVA
ZDARMA

Doprava zdarma na Krasa.cz

Platí pro nákupy nad 1500 Kč

Nákup nad 1500Kč

Krasa.cz se prezentuje zboží znalectvím, poskytováním informací týkajících se kosmetiky a krásy prostřednictvím magazínu ze světa krásy. Dále nabízí bleskovou a nejlevnější dopravu. Pokud využijete našich akčních kuponů a slevových kódů, můžete mít svou objednávku z krasa.cz dokonce s dopravou zdarma. Výhodné je také nakupování se zárukou, které garantuje dobu 6 měsíců na vrácení zboží bez udání důvodů. Každý nákup je odměněn slevou na další nákup.

Na výběr máte několik aktuálních slevových kuponů, které lze využít na krasa.cz. Díky tomu, že provozovatelem je společnost VIVANTIS a.s., máte jedinečnou příležitost využít i naše akce zde. Aktuální akce, slevy i výprodej vám zprostředkují naše kupony na slevu, slevové a promo kódy.

Díky našim kuponům na slevu můžete využít aktuální akce na parfémy a kosmetiku, dárky k nákupu zdarma, dopravu zdarma nebo jedinečné zvýhodněné ceny. Využijte aktuální kupony ještě dnes, slevová nabídka může být časově omezena. Slevový kód pro krasa.cz uplatníte jednoduše. Stačí kliknout na ZOBRAZIT KÓD. …

Krasa.cz

Krasa.cz je internetový obchod nabízející kosmetické přípravky, přístroje, parfémy a další produkty týkající se kosmetiky a krásy. Tento eshop nabízí skoro 15 00 produktů od 330 různých značek s garancí kvality. Jedná se především o pečující kosmetiku, dekorativní kosmetiku, bio a přírodní kosmetiku, parfémy a vůně.

Provozovatelem krasa.cz je společnost VIVANTIS a.s., která je dnes jedním z největších internetových prodejců. Tato společnost provozuje obchody jako hodinky.cz, sperky.cz, prozdravi.cz a v neposlední řadě i parfemy.cz nebo vivantis.cz pro které vám také nabízíme aktuální slevové kupony a kódy. Krasa.cz denně aktualizuje svou nabídku, nabízí výhodné akce, slevy i dárky. Využijte našich slevových kuponů, ušetřete své peníze, využijte slevy, dárek zdarma nebo dopravu zdarma.