Sleva 50%

Webhosting Wedos NoLimit se slevou -50%

Lze uplatnit pouze na první fakturační období
Nevztahuje se na prodloužení

Sleva
50%

Kupón WEDOS WebSite 50 %

Lze uplatnit pouze na první fakturační období
Neplatí pro prodloužení

Sleva
25%

Slevový kupón WEDOS VPS SSD -25%

Lze uplatnit pouze na první fakturační období
Neplatí pro prodloužení

Sleva
33%

Slevový kupón WEDOS VPS ON -33%

Lze uplatnit pouze na první fakturační období
Neplatí pro prodloužení

Sleva
25 %

WEDOS Disk sleva 25 %

Lze uplatnit pouze na první fakturační období
Neplatí pro prodloužení

Slevy a slevové kupóny

Velikou výhodou Wedosu oproti konkurenci jsou slevy pro nové zákazníky, dosahující mnohdy výše až 90%. Služby svým výkonem několikanásobně převyšují jakoukoliv konkurenci a zůstávají natolik cenově lákavé, že vás po uplynutí prvního fakturačního období ani nenapadne zkoušet jakéhokoliv jiného poskytovatele. Slevové kupóny Wedos lze uplatnit vždy pouze na první fakturační období, na ta další bývají akce pouze při zvláštních příležitostech (výročí, svátky). Nicméně při dumpingových cenách, za které Wedos své služby poskytuje, vás to nebude trápit. Slevové kupóny na služby Wedos lze najít různě po internetu, na různých fórech, nejčastěji přímo na stránkách Wedosu nebo jejich facebookovém profilu. Obvykle bývají zasílány také jako výhra stávajícím zákazníkům. Díky stránkám wedos-sleva.cz budete mít vždy přehled o těch nejvyšších aktuálních slevových kupónech, které jsou momentálně dostupné. Platnost slev pravidelně ověřujeme.

Webhosting NoLimit SSD

Webhosting od Wedosu je na českém trhu pojem. Za cenu 480Kč ročně včetně DPH poníženou současným slevovým kupónem -50% – tedy 240Kč s DPH získáte spolehlivý plnohodnotný hosting s parametry, o kterých by se vám u konkurence mohlo jenom zdát. Webhosting nabídne neomezený diskový prostor pro váš projekt, PHP v pravidelně aktualizovaných verzích, neomezeně databází do celkové velikosti 1GB, neomezený přenos dat (traffic), HTTPS, CRON, 3 aliasy zdarma, dostupnost 99,99% a spoustu dalšího. Většinu parametrů lze dále rozšířit o tzv. příplatkové služby v podobě většího prostoru pro maily, databázi apod.

Existuje také výkonnější příplatková varianta hostingu NoLimit pro náročnější – tzv. NoLimit Extra, která má základní výkonové parametry hostingu NoLimit v dvojnásobné podobě (PHP memory limit 512MB, 2GB SQL,..). Tato varianta je vhodná, jako takový mezistupeň mezi virtuálním serverem a webhostingem. Na službu NoLimit Extra se rovněž vztahují slevové kupóny (shodné s webhostingem, tedy -50%). Slevové kupóny a aktuálně probíhající akce na webhostingy NoLimit a NoLimit Extra naleznete výše.

Virtuální servery – VPS SSD a VPS ON

Wedos je nabízí za bezkonkurenční ceny, s možností si nakonfigurovat potřebně výkonnou variantu po tzn. modulech u služby VPS SSD a libovolně dle požadovaných parametrů s pevným jednotkovým ceníkem pro každý parametr. (CPU, HDD, RAM).

Celkově lze u služby VPS SSD výpočetně dosáhnout na až 8 procesorových vláken, 32 GB vyhrazené RAM a diskový prostor 240 GB (serverové SSD disky, RAID 10). Na výběr je z mnoha operačních systémů, a vzdálené správy. Samozřejmostí je neomezený traffic a dostupnost 99,99%.

Velikou výhodou služby Wedos VPS ON je možnost kompletní konfigurace požadovaného výkonu po jednotkách. Můžete si tedy konfigurovat VPSku s malým diskem a velkým výpočetním výkonem či naopak. U VPS ON si uživatel volí počet vláken procesoru, velikost paměti RAM (od 0,5GB) a velikost SSD disku po jednotkách GB. Neplatíte tedy za nepotřebný výkon a úložiště.

Aktuálně nabízená sleva na WEDOS VPS SSD a VPS ON je 33% na první fakturační období, což při středně výkonné konfiguraci ušetří tisíce korun. Slevový kupón na VPS naleznete výše.

Dedikované servery

WEDOS nabízí také různé skladové dedikované servery za velice přijatelné ceny. Na ty už bohužel nelze uplatňovat slevové promokódy, jako dříve.

Wedos Disk

Poslední službou je WEDOS disk, který lze pořídit také zdarma ke službám webhosting a VPS. Velikost úložiště zdarma je až 10GB. Přístup je možný skrze FPT, rsync, SMB a SVN. Rychlost stahování i uploadu je neomezená. Služba je dostupná také v příplatkových verzích 30GB, 100GB a 1TB, na které lze rovněž uplatnit slevu.

Wedos

Společnost Wedos začala budovat své data centrum od roku 2010 a velmi rychle se stala jedničkou na trhu v oblasti webhostingů, domén a virtuálních serverů VPS. Svou cenovou politikou vytlačuje všechny konkurenty na trhu webhostingů, zejména díky poměru cena – výkon, a to právem. Kde u konkurence potřebujete tisíce, u Wedos vám stačí pár stokorun při stejných, častokrát vyšších parametrech dané služby. V současnosti Wedos staví druhé světově unikátní data centrum, které bude plnit také zálohovací funkci pro případ výpadku prvního.